Novovybudované izby sú navrhované architektom s dôrazom na každý detail. 

Izba č.1

  • Dvojposteľová izba s vlastnou kúpeľňou (21m2)

  • Manželská dvoj posteľ s nočnými stolíkmi, obliečky zo 100% bavlny, písací stolík, zabudovaná skriňa s úložným priestorom, zabudovaná mini chladnička, rýchlovarná kanvica so šialkami, smart TV, wifi free. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou ( k dispozícii fén, kozmetika, malý uterák, uterák a osuška na osobu)


Apartmán 2+1

  • Apartmán (32m2) má spoločnú chodbu, z ktorej sa vchádza do kúpeľne a dvoch izieb (jednoposteľová a dvojposteľová). Jednoposteľová izba je vybavená posteľou s nočným stolíkom, obliečky zo 100% bavlny, písací stolík, vstavaná skriňa, zabudovaná mini chladnička, rýchlovarná kanvica, smart TV, wifi free.

  • Dvojlôžková izba v apartmáne je vybavená manželskou dvojposteľou, nočnými stolíkmi, vstavaná skriňa, písací stolík, zabudovaná mini chladnička, rýchlovarná kanvica so šialkami, smart TV, wifi free. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou ( k dispozícii fén, kozmetika, malý uterák, uterák a osuška na osobu)

Izba č.2

  • Dvojposteľová izba s vlastnou kúpeľňou (18m2)

  • Manželská dvoj posteľ s nočnými stolíkmi, obliečky zo 100% bavlny, písací stolík, skriňa s úložným priestorom, zabudovaná mini chladnička, rýchlovarná kanvica so šialkami, smart TV, wifi free. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou ( k dispozícii fén, kozmetika, malý uterák, uterák a osuška na osobu)Cenník

Izba č.1 – dvojlôžko s kúpeľňou 80€/noc

Izba č.2- dvojlôžko s kúpeľňou 80€/noc

Apartmán 2+1 s kúpeľňou – 100€/noc

  • mestský poplatok 1€ na osobu a noc (od 18rokov)

  • mestský poplatok 0,50€ na osobu a noc (dieťa od 6 do 18rokov)

  • deti do 6rokov, držitelia preukazu ZŤP bez mestského poplatku


Detská postieľka do 3 rokov zdarma k dispozícií

Dieťa do 3 rokov na detskej postieľke zdarma. 


Izby je možné rezervovať vopred telefonicky alebo emailom na bojnice@vigeo.sk , alebo prostredníctvom formuláru na webe. Záloha 50% za ubytovanie sa platí vopred, po rezervácii Vám vystavíme zálohovú faktúru. Doplatok sa platí na mieste ubytovania v hotovosti, na základe vystavenia daňového dokladu. 


Darčekový poukaz

Ak chcete urobiť radosť svojim blízkym, priateľom alebo zamestnancom, darujte im poukaz na ubytovanie vo Vami vybranej hodnote. Dajte nám vedieť svoju adresu a meno obdarovaného, radi Vám poukaz vystavíme. Poukazy posielame elektronicky. Dĺžka platnosti poukazu je 6mesiacov. 


Storno podmienky

V prípade zrušenia pobytu 13 až do dňa nástupu, platíte 50% z celkovej ceny

Rezerváciu môžete bezplatne zrušiť najneskôr 14dní pred plánovaným príjazdom. Pobyt zrušíte emailom zaslaným na adresu bojnice@vigeo.sk. Rozhodujúce pre určenie doby zrušenia pobytu je dátum a čas doručenia mailu.