Darujte k Vianociam zdravší pohyb

Jedným zo spôsobov, ako si uľahčiť "starosti" s kúpou ideálneho darčeka pod stromček, je voľba darčekového poukazu. To však zďaleka nie je jediná výhoda poukážok. Výhody čerpajú obe strany, ako kupujúci tak ako aj ten, komu sa pošťastí takýto darček pod stromčekom nájsť. Darčeková poukážka od VIGEO je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá darček so skutočnou hodnotou - v tomto prípade tou najhodnotnejšou - a tým je darovanie zdravia.  

Prečo je darovanie darčekovej poukážky tou najlepšou voľbou

Čo je lepšie - dať darčekovú kartu alebo fyzický darček? Obe možnosti majú svoje klady a zápory, vo VIGEO však veríme, že darovanie darčekového poukazu je tou najlepšou voľbou z niekoľkých dôvodov:

Keď darujete darčekový poukaz, príjemca si môže vybrať podľa svojho gusta a potrieb. To je obzvlášť užitočné, ak si nie ste istí, čo by sa danej osobe mohlo páčiť alebo čo by potreboval. Pri fyzickom darčeku vždy existuje riziko, že sa príjemcovi nemusí páčiť alebo ho nebude potrebovať, ale s darčekovou kartou môže si vyberie presne to, čo chce.

Darovanie darčekovej karty ukazuje, že ste do darčeka vložili nejakú myšlienku. Dali ste si čas na to, aby ste vybrali niečo, o čom ste vedeli, že by to daný človek ocenil a mohol by ho použiť. Táto ohľaduplnosť je vždy ocenená a verte, že príjemca darčeka si ju bude pamätať ešte dlho.

Darčekové karty sa dajú ľahko zabaliť a prepraviť. Nezaberú veľa miesta a ľahko sa zmestia do kabelky alebo vrecka. Vďaka tomu sú ideálne ako darčeky na poslednú chvíľu alebo keď cestujete a nemáte veľa miesta v kufri.

Platnosť darčekových kariet býva neodmedzená, takže ich príjemca môže použiť kedykoľvek bude chcieť. Pri fyzickom darčeku vždy existuje riziko, že časom vyjde z módy alebo sa rozbije a pod.. Darčekový poukaz možno použiť hneď alebo si ho odložiť na neskôr, kedy to bud príjemca potrebovať.

Pre koho je darčekový poukaz VIGEO vhodný?

Na veku ani pohlaví nezáleží. Ocenia ho ale najmä:

 • tí, čo chcú schudnúť a viesť zdravý životný štýl (s programom Zdravé chudnutie - viac info nájdete v tomto odkaze)
 • tí, čo majú problémy s pohybovým aparátom, ale nevedia aký (ortopedické vyšetrenie s modernými prístrojmi na diagnózu - viac info v tomto odkaze)
 • tí, čo sa chcú aktívne hýbať, milujú individuálne aj skupinové športy ako pilates, yoga, port de bras, cvičenie v plachtách a pod. - zoznam všetkých pohybových cvičení vo VIGEO nájdete v tomto odkaze
 • tí, čo milujú relax a masáže - zoznam typov masáží nájdete v tomto odkaze
 • tí, čo chcú zlepšiť svoju chôdzu pri každodennom nosení bežnej obuvi, ale aj pri rôznych športových aktivitách ako beh, cyklistika, lyžovanie a pod (ortopedické vložky na mieru - viac info v tomto odkaze)
 • všetci tí, ktorým svoje zdravie nie je ľahostajné a chcú viesť kvalitný, aktívny a zdravý život 

7 dôvodov prečo kúpiť darčekový poukaz od VIGEO k Vianociam

 1. Darujete blízkej osobe zdravší život - či už sa rozhodne uplatniť si poukaz na ortopedické vyšetrenie, kúpu ortopedických vložiek na mieru, program Zdravého chudnutia, pohybové programy, fyzioterapeutické služby alebo masáže
 2. Zákazník si môže zakúpiť darčekový poukaz s voliteľnou hodnotou podľa svojich možností
 3. Darčekové poukážky si príjemca môže upatniť na akúkoľvek službu od VIGEO
 4. Sú skvelé ako darčeky na poslednú chvíľu! Stačí si kúpiť kartu v hociktorej z našich pobočiek - Trnava, Prievidza, Bojnice.
 5. Nemusíte sa starať o náročné balenie darčeka - stačí obálka s vianočným venovaním :)
 6. Je to dokonalý spôsob, ako ukázať svojim blízkym, že vám na nich záleží.
 7. Darčekové poukážky sa dajú použiť na akúkoľvek príležitosť, či už sú to Vianoce, narodeniny a pod.

Presvedčili sme vás, že darčekový poukaz je naozaj to pravé pod stromček? Tak sa zastavte v jednej z našich pobočiek, kde si ho/ich môžete zakúpiť. Zoznam pobočiek VIGEO aj kontaktné údaje nájdete TU

Máte otázky?
Napíšte alebo zavolajte :)

Našou prioritou je individuálny prístup ku každému klientovi 
a komplexné riešenie problému. 

Máte otázky?
Napíšte alebo zavolajte :)

Našou prioritou je individuálny prístup
ku každému klientovi

komplexné riešenie problému.