Pohybové programy

CVIČENIE V PLACHTÁCH (PD, TT, Bojnice)

AY FLY - je moderný komplexný cvičebný systém, ktorý z klasickej jógy prevzal princíp niektorých pozícií, z pilates a gymnastiky princípy cvičenia a vytvoril tak cvičenie, ktoré je vhodné pre široké spektrum cvičencov bez vekových či výkonnostných obmedzení.

bodyART (PD, TT)

Filozofia cvičenia vychádza z Jing &Jang princípov,zakladateľom je Robert Steinbacher. BodyART je spojením funkčného tréningu a tréningových póz s klasickými dychovými technikami v súlade s fyzickým tréningom a mentálnou relaxáciou. Zameriava sa na silu,flexibilitu a mobilitu tela.

SM Systém (PD, TT, Bojnice)

SM systém funguje na princípe špirálovej stabilizácie chrbtice. Posilňovanie, stabilizácia, relax, strečing a koordinácia v každom cviku. SM systém rieši problémy s chrbticou, poruchy držanie tela, bolesti v oblasti lopatiek, krku, herniu disku, skoliózou, bolesti krížov a hrudnej chrbtice.

REDCORD skupinové cvičenie (Bojnice)

Tréningová a liečebná metóda REDCORD Neurac. skupinové kondičné cvičenie zamerané na posilnenie vnútorných svalov tela.

POWER JÓGA (Prievidza)

Je aktívna a energická kombinácia jógových pozícií/asán/. Spája pohyb,dýchacie techniky a meditáciu.Pomôže dosiahnuť pekné telo,ale tiež umožní nájsť harmóniu v rýchlom tempe života.

BABY JÓGA (Prievidza)

Je určená pre mamičky po pôrode. Spevňuje svalstvo panvového dna,ktoré je po pôrode oslabené.Spolu s vašimi detičkami docielite spevnenie celého tela. V príjemnom prostredí sa vaše deti budú cítiť dobre.

PORT DE BRAS® (Prievidza)

Port De Bras® je koncept založený na tanci pre všetkých. Je to nový spôsob fyzického vyjadrenia svojej vnútornej kreativity.

AKROYOGA (Prievidza)

Je spojením akrobacie a jógy, dvoch smerov ktoré sa v minulosti často prelínali. Cvičí sa v skupinách, trojiciach, či pároch. Spoločné cvičenie nás učí vzájomnej dôvere, sile, jemnosti a harmónii. Je to cvičenie na pohľad veľmi efektné a zábavné, no napriek tomu vhodné pre ľudí v rôznej fyzickej kondícii. Na toto cvičenie nie je potrebné prísť v pároch, úsmev postačí.

GRAVID JOGA (Prievidza)

Je mimoriadne vhodné cvičenie pre ženy v tehotenstve. Zbavuje telo i psychiku napätia.Pomáha otvárať bedrové kĺby a pripravuje telo na pôrod. Spevňuje svaly okolo chrbtice,znižuje dýchavičnosť i hromadenie tekutín v tele a zlepšuje spánok.

PILATES (PD, Bojnice)

Pilates je jeden z najúčinejších cvičebných programov zameraných na správne dýchanie, držanie tela , celkové zlepšenie pohybového systému ako aj zdokonalenie koordinácie pohybov.

HATHA JÓGA (Prievidza)

Je vhodná pre každého. Cvičenie Hatha jógy šetrí kĺby a zlepšuje ich ohybnosť. Spevňuje svalstvo,uľavuje od bolesti chrbta a šije,uvoľňuje stres, aktivuje činnosť vnútorných orgánov,...

VINYASA FLOW YOGA


Zladenie dychu a pohybu, dynamickejšie aj pomalšie flow pre telo a ducha.
Ideálne mať už aspoň čiastočné skúsenosti s jógou.