Kariéra

Chceš byť aj ty súčasťou tímu VIGEO?

Momentálne hľadáme do nášho tímu posily na tieto pozície:

tréning sm systém Vigeo

Fyzioterapeut / fyzioterapeutka

  • Miesto práce: Prievidza
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
  • Termín nástupu: dohodou
  • Náplň práce: -  individuálna fyzioterapia pomocou použitia vhodných metodík, samostatné vykonávanie odborných pracovných činností vo fyzioterapii, v preventívnej, diagnostickej a terapeutickej oblasti, podpora pacientov, aby opäť získali schopnosť pohybu, aby sa ich pohyb stal čo najviac bezbolestný a tento stav pretrval, vytvárať individuálne terapeutické plány a definovať spoločne so svojimi pacientmi ich zdravotné ciele ( v spolupráci s doktorom), budete svojim pacientom radiť a motivovať ich, aby sa cvičenie stalo súčasťou ich každodenného života, vedenie zdravotnej dokumentácie.
    Budeš pracovať pod dohľadom ortopéda, ktorý bude od teba očakávať aktívny prístup.
  • Požiadavky na zamestnanca:  vzdelanie zdravotníckeho smeru – fyzioterapia, prax v odbore nutná (minimálne 1rok), profesionálny prístup k pacientom,Microsoft Word a excel - základy
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti: Vidíš zmysel v budovaní aktívneho prístupu k vlastnému telu klienta. Je ti blízke edukovať klientov pre správne vykonaný pohyb, ktorý je základom pri predchádzaní a prevencií zranení a vzniku zdravotných problémov. Empatia a schopnosť porozumieť potrebám pacienta, schopnosť jasne a zrozumiteľne komunikovať s pacientmi je u nás základ.
  • Ponúkame: moderné a priateľské pracovné prostredie, podpora vzdelávania a profesijného rastu v odbore, možnosť prípravy vlastných workshopov s konkrétnym zameraním

Tréner / trénerka

  • Miesto práce: Bojnice a Trnava
  • Druh pracovného pomeru: živnosť alebo na dohodu
  • Náplň práce: Individuálne alebo skupinové tréningy (predovšetkým funkčný tréning, rozvoj kondičných a silových schopností klienta, vítame SM Systém, Pilates, kľudne radi doškolíme Ay Fly, Redcord, iné.. ) diagnostika pohybového aparátu (zaškolíme ťa). Budeš pracovať pod dohľadom ortopéda, ktorý bude od teba očakávať aktívny prístup.
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: absolvent FTVŠ
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti: znalosti z anatómie, komunikačné schopnosti a radosť učiť sa aj nové činnosti (pohyby). Vidíš zmysel v budovaní aktívneho prístupu k vlastnému telu klienta. Je ti blízke edukovať klientov pre správne vykonaný pohyb, ktorý je základom pri predchádzaní a prevencií zranení a vzniku zdravotných problémov.

Ak ťa zaujala naša ponuka na voľné pracovné miesto a chceš sa stať súčasťou fungujúceho, priateľského a cieľavedomého kolektívu, stačí nám napísať cez tento formulár a budeme ťa spätne kontaktovať.

Napíšte nám

Sem nahrajte svoj životopis: *