Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ (Bojnice, PD, TT)

Je výbornou regeneračnou procedúrou, pri ktorej dochádza k fyzickej a psychickej relaxácii.

Pomáha k urýchľovaniu regenerácie svalov a pomáha potlačovať vedľajšie účinky telesnej námahy ako je stuhnutosť, prípadne bolesť.

Regeneruje organizmus beh ohľadu na športové aktivity. Po masáži je vhodné relaxovať a vyhnúť sa väčšej fyzickej námahe.

Zároveň odporúčame, vzhľadom k zvýšenému bunečnému metabolizmu,dostatočný prísun tekutín. Je to nutné pre kvalitný odvod odpadných látok z medzi bunečného priestoru a ich vyplaveniu z organizmu.

HĹBKOVÁ SVALOVÁ MASÁŽ (Bojnice)

Technika masáže je zameraná na veľmi stuhnuté a preťažené svalstvo.

Masáž je vhodná na chronicky stuhnuté oblasti.

Masáž sa môže robiť celotelová alebo jednotlivé problémové partie.

Určená je aj pre chronické bolesti svalov, bolesti bedier, obmedzenej hybnosti, regenerácie po úraze, odstránenie spaziem – hamstringy, nohy, stehná, krčná chrbtica a i.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI (Bojnice, PD)

Je metóda využívajúca teplo kameňov, ktoré sa prikladajú na telo a zároveň sa s nimi aj masíruje.

Pri tejto masáži prechádza teplo z vulkanických kameňov do stuhnutých svalov a dokonale prehrieva celé telo, pričom vyrovnáva jeho energie.

Uvoľňuje telo a myseľ, harmonizuje ho a vhodne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém.

Masáž lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo.

Spôsobuje výrazné prekrvenie ciev, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

Určené pre všetky vekové kategórie

BREUSSOVA MASÁŽ (Bojnice)

Masáž spočíva v intenzívnom vtieraní masážneho oleja po celej dĺžke chrbtice.

Vhodná pri bolestiach vzniknutých kompresiou platničiek.

Veľmi jemná masáž odstraňujúca napätie hlbokého svalstva chrbtice, dochádza prirodzene k dekompresii medzistavcových platničiek, masáž je ukľudňujúca až sedatívna

Odporúča sa ľudom, ktorí majú radi veľmi jemné masáže. Veľkou výhodou Breussovej masáže je fakt, že pri akútnych problémoch klienta sa často jedná o jedinú metódu, ktorú klient dokáže zniesť.

REFLEXNÁ MASÁŽ RÚK (Bojnice)

Refloxológia môže byť veľmi užitočná ako preventívna terapia a ponúka spôsob ako sa o seba komplexne starať. Prostredníctvom pravidelných reflexných masáží je možné udržiavať telo vo vyváženom stave. Reflexná masáž rúk by mala slúžiť predovšetkým pre okamžitú pomoc v akútnych prípadoch, nielen ťažkých, ale najmä  prípady ako sú napr. bolesť hlavy, vznikajúce zápaly, alergický prejav...

Ruky sú vaša vizitka....rozmaznávajte si ich :-)

MASÁŽ HLAVY - Acces Bars (Trnava)

Access Bars je bodová masáž hlavy, pri ktorej sa využíva jemný dotyk na 32 bodoch hlavy. Dotknutím sa bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja, ktorý zadržiava nežiadúce myšlienky, stres a napätie v tele. Je to veľmi príjemná a pasívna forma terapie, ktorá umožňuje ponoriť sa do hlbokého uvoľnenia. Je vhodná pre ľudí so stresujúcim zamestananím, tiež pre ľudí trpaciami úzkostami a depresiou.

Účinky: odbúravanie stresu a úzkosti, zlepšenie sústredenia a pamäte, odstránenie blokov na psychickej a emocionálnej úrovni. Nemá žiadne kontraindikácie. Už po prvom sedení pocítite viditeľné zmeny.

MADEROTERAPIA TVÁRE A DEKOLTU (Bojnice)

Vysoko účinná 45 minútová masáž s dlhotrvajúcim účinkom. Lymfatická liftingová masáž tváre a dekoltu. Odstránenie dvojitej brady a podbradku, liftingový účinok, odstránenie opuchov očí a tváre, spevnenie kontúr tváre, lícnych kostí, čeľustných kostí. V-shape (chudnúci účinok tváre) - pleť spľasne po ošetrení

MADEROTERAPIA TELA (Bojnice)

Terapia drevom 70 minút (anticelulitídna Wood Therapy).
Odstránenie celulitídy, redukcia tuku, detoxikácia lymfy, spevnenie kože a podkožia.

Máte otázky?
Napíšte alebo zavolajte :)

Našou prioritou je individuálny prístup ku každému klientovi 
a komplexné riešenie problému. 

Máte otázky?
Napíšte alebo zavolajte :)

Našou prioritou je individuálny prístup
ku každému klientovi

komplexné riešenie problému.