Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ (Bojnice, PD, TT)

Je výbornou regeneračnou procedúrou, pri ktorej dochádza k fyzickej a psychickej relaxácii.

Pomáha k urýchľovaniu regenerácie svalov a pomáha potlačovať vedľajšie účinky telesnej námahy ako je stuhnutosť, prípadne bolesť.

Regeneruje organizmus beh ohľadu na športové aktivity. Po masáži je vhodné relaxovať a vyhnúť sa väčšej fyzickej námahe.

Zároveň odporúčame, vzhľadom k zvýšenému bunečnému metabolizmu,dostatočný prísun tekutín. Je to nutné pre kvalitný odvod odpadných látok z medzi bunečného priestoru a ich vyplaveniu z organizmu.

MADEROTERAPIA TELA (Bojnice)

Terapia drevom 70 minút (anticelulitídna Wood Therapy).
Odstránenie celulitídy, redukcia tuku, detoxikácia lymfy, spevnenie kože a podkožia.

MADEROTERAPIA TVÁRE A DEKOLTU (Bojnice)

Vysoko účinná 45 minútová masáž s dlhotrvajúcim účinkom. Lymfatická liftingová masáž tváre a dekoltu. Odstránenie dvojitej brady a podbradku, liftingový účinok, odstránenie opuchov očí a tváre, spevnenie kontúr tváre, lícnych kostí, čeľustných kostí. V-shape (chudnúci účinok tváre) - pleť spľasne po ošetrení

MASÁŽ HLAVY - Acces Bars (Trnava)

Access Bars je bodová masáž hlavy, pri ktorej sa využíva jemný dotyk na 32 bodoch hlavy. Dotknutím sa bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja, ktorý zadržiava nežiadúce myšlienky, stres a napätie v tele. Je to veľmi príjemná a pasívna forma terapie, ktorá umožňuje ponoriť sa do hlbokého uvoľnenia. Je vhodná pre ľudí so stresujúcim zamestananím, tiež pre ľudí trpaciami úzkostami a depresiou.

Účinky: odbúravanie stresu a úzkosti, zlepšenie sústredenia a pamäte, odstránenie blokov na psychickej a emocionálnej úrovni. Nemá žiadne kontraindikácie. Už po prvom sedení pocítite viditeľné zmeny.

REFLEXNÁ MASÁŽ RÚK (Bojnice)

Refloxológia môže byť veľmi užitočná ako preventívna terapia a ponúka spôsob ako sa o seba komplexne starať. Prostredníctvom pravidelných reflexných masáží je možné udržiavať telo vo vyváženom stave. Reflexná masáž rúk by mala slúžiť predovšetkým pre okamžitú pomoc v akútnych prípadoch, nielen ťažkých, ale najmä  prípady ako sú napr. bolesť hlavy, vznikajúce zápaly, alergický prejav...

Ruky sú vaša vizitka....rozmaznávajte si ich :-)

Máte otázky?
Napíšte alebo zavolajte :)

Našou prioritou je individuálny prístup ku každému klientovi 
a komplexné riešenie problému. 

Máte otázky?
Napíšte alebo zavolajte :)

Našou prioritou je individuálny prístup
ku každému klientovi

komplexné riešenie problému.